O NÁS

Firma ISO – Izolace stavebních objektů spol. s r.o. byla založena v roce 1990 a zaměstnává 20 pracovníků a spolupracuje s řadou ověřených subdodávek.

 

Provádíme především izolace proti vodě, zemní vlhkosti, protiradonové bariery, proti úkapu ropných produktů, skládky, provádění oprav hydroizolačního souvrství střech, včetně úplné rekonstrukce vodotěsné izolace střech včetně zateplení.

 

V oblasti střešních plášťů využíváme izolační materiály s ohledem na požadovanou provozní vrstvu, tj. střechy pochůzné, pojízdné, nepochůzné případně s vegetační vrstvou.

 

Izolační práce provádíme jak z tuzemských, tak ze zahraničních materiálů a to z asfaltových oxidovaných pásů, asfaltových modifikovaných pásů a fólií PVC, FPO vč. celoplošného kontrolního systému.

 

Práce provádíme nejen po celé ČR, ale i v zahraničí.

 

V roce 2010 jsme spustili vlastní e-shop na adrese: https://obchod.iso-izolace.cz  s veškerým sortimentem stavebních a izolačních materiálů.

 

Naší velkou výhodou je osobní a individuální přístup ke každé objednávce. Čerpáme z našich velkých znalostí a zkušeností.

NAŠE OPRÁVNĚNÍ A OSVĚDČENÍ